Piaskowy niezbędnik festiwalowy

Facebook
Twitter
Email

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Festiwalu Reggae na Piaskach: dojazd, warunki, ceny, pole namiotowe, gastronomia i wiele więcej.

 

foto 9 publiczno�c

Festiwal odbywa się w Ostrowie Wielkopolskim, mieście w południowej Wielkopolsce, około 120 km od Poznania (patrz mapka), 90 km od Wrocławia i tyle samo od Łodz. Impreza odbywa się nad zalewem Piaski, pod wielkimi namiotami, na skraju miasta od strony lotniska w Michałkowie. To przepięknie położone miejsce, zarówno dla uczestników festiwalu, jak i dla ich dzieci, dla których przygotowano boiska i place zabaw.

fot.1 mapa

Foto 1: Mapka sytuacyjna dojazdu do Ostrowa Wielkopolskiego

 

BILETY: w przedsprzedaży i na miejscu

fot. 2 bilety

Na 10. Konkurs Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka (PIĄTEK 22 lipca) i na 16. Festiwal Reggae na Piaskach (SOBOTA 23 lipca) mona kupić wspólny karnet, bądź bilety na poszczególne dni.

BEZPOŚREDNI LINK DO PRZEDSPRZEDAŻY:

http://kultura.pax.pl/Wydarzenia-5259.html

Ceny karnetów: 1- 20 lipca: 65 zł, 22-23 lipca: 70 zł

Bilety na pojedyncze dni (do nabycia na miejscu):

22 lipca: 25 zł, 23 lipca: 50 zł

Karnety i bilety na poszczególne dni można będzie również kupić na miejscu, przed koncertami.

Przedsprzedaży biletów na RNP 2016 szukajcie WYŁĄCZNIE poprzez stronę naszego Partnera: www.kultura.pax.pl

 

 

Nowa gastronomia na Piaskach

foto.3 gastronomia

Będzie smacznie i… niedrogo

W tym roku zupełnie inaczej wyglądać będzie gastronomia podczas Festiwalu Reggae na Piaskach. Całością zajmie się wyspecjalizowana firma, dzięki której możecie liczyć zarówno na klasyczne dania mięsne z grilla, jak i na specjalną, wegetariańską szamkę.

Na zwolenników mięsnej karmy czekać będzie między innymi golonka, szaszłyki, steki, kurczaki, kiełbaska. Nie zabraknie patelni z zasmażaną kapustą, ziemniakami, cebulką i ziołami, czy bigos. W bogatej ofercie fast-food znajdą się między innymi: gyros, knysza, zapiekanki, hot-dogi, pajdy chleba, tosty, hamburgery, frytki itp. Rzecz jasna będziecie mogli do woli schłodzić gardła różnymi płynami, w tym również chmielowego pochodzenia. Całość uzupełnią oryginalne food trucki.

A teraz najważniejsze – wszystko w przyjaznych, dostosowanych do festiwalowej kieszeni cenach, specjalnie dla Was niższych niż w poprzednich latach ! W takim razie… smacznego!

 

Dzieci na festiwalu

foto. 4 dzieci Dzieci wchodzą z rodzicami za darmo

Jak na „najbardziej rodzinny festiwal reggae” przystało, dzieci do lat 10 wchodzą na festiwal za darmo – pod warunkiem że są pod opieką rodziców lub opiekunów ! Ponadto, dla maluchów mamy na Piaskach piękne place zabaw.

 

 

 

 

 

Pole namiotowe

foto.5pole namiotowe

Pole namiotowe czynne będzie od czwartku 21 lipca

Foto 5 b – ew. Toalety

Jak co roku, dla przyjezdnych uczestników festiwalu przygotowano pole namiotowe. Od kilku lat festiwalowa publiczność może korzystać między innymi z gruntownie odremontowanych sanitariatów oraz z pryszniców. Zarówno polem namiotowym, jak i toaletami zawiaduje właściciel terenu i obiektu, czyli MZZ, który ustala ceny.

I tak w tym roku pole namiotowe będzie czynne od czwartku do niedzieli. Za ten czas opłata dla jednej osoby wynosić będzie 30 zł. Jak łatwo obliczyć, to 10 zł od osoby za dzień pobytu na polu namiotowym, łącznie z korzystaniem z pryszniców itp.

Organizator nie ma wpływu na wysokość pobieranych opłat.

 

Plan festiwalu

foto 6 plan

Plan sytuacyjny miejsca festiwalu

Warto zapoznać się z rozmieszczeniem najważniejszych części festiwalowej infrastruktury. Wszelkie szczegóły na załączonym planie opisanym legendą. Każdy uczestnik otrzyma na rękę opaskę, z która będzie mógł swobodnie wchodzić i wychodzić z terenu festiwalu, dowolną ilość razy. Opaska upoważnia również do wejścia na pole namiotowe.

 

Siatkówka festiwalowa

foto 7 siatkowka Siatkarskie mecze to juz tradycja na Piaskach

 

W tym roku organizatorzy rozszerzają formułę popularnego turnieju siatkówki, od sześciu lat związanego z festiwalem. Zapraszamy na festiwalową „siatę” wszystkich, którzy tylko są w stanie sklecić 3 – osobową drużynę. Dobra zabawa i nagrody gwarantowane. Dotąd grali na nim wyłączni uczestnicy forum rrr.com.pl. Teraz turniej organizowany jest dla wszystkich uczestników festiwalu, przez jego uczestników. Do turnieju mogą zgłaszać się 3 osobowe drużyny. Mecze rozgrywane będą na plaży na boisku do siatkówki. Zgłoszenia przyjmowane będą na miejscu w piątek wieczorem pod tabliczką informacyjną i w sobotę rano przed turniejem – oraz na facebooku Reggaenapiaskach.

 

Festiwalowe koszulki

foto 8 przod

Foto 8 foto: Festiwalowe koszulki

 

Znany jest już wzór tegorocznych koszulek festiwalowych. Festiwalowe koszulki to już swoisty rarytas, gdyż są dostępne wyłącznie podczas imprezy. W tym roku będą koszulki białe, czarne oraz czerwone, żółte i zielone. Warto się pośpieszyć z zakupem, bo ilość ograniczona !

 

IMG_8518

Foto 9 : Publiczność jest najważniejsza na naszym festiwalu

To WY jesteście najważniejsi na tym festiwalu. Dlatego jeśli macie do nas jakieś uwagi, sugestie, chcielibyście coś zmienić – PISZCIE DO NAS – reggae@zapis.net.pl lub na facebooku. Postaramy się spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

DO ZOBACZENIA NA PIASKACH !

1000x400

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top