Mapa Festiwalu

UDOSTĘPNIJ NA
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zobacz, jak wygląda organizacja miejsc podczas Festiwalu. Znajomość przeznaczenia poszczególnych stref znacznie ułatwi publiczności poruszanie się po obiekcie przed i w trakcie imprezy. W razie dodatkowych pytań pisz na: festiwal@reggaenapiaskach.pl , a na miejscu szukaj organizatorów, którzy z pewnością odpowiedzą na Twoje pytania.

Kopia_zapasowa_plan na reggae 2014_2_@

 

Namiot koncertowy 

namiot

Koncerty odbywają się pod wielkim namiotem, mogącym pomieścić nawet kilka tysięcy osób. Namiot ma powierzchnię ponad 1 000 m 2, która w całości jest pokryta podłogą z desek. Na terenie ośrodka jest również wystarczająca ilość miejsc siedzących, pod parasolami.

 

Festiwalowa gastronomia

Podczas całego Festiwalu można korzystać z rozbudowanej bazy gastronomicznej ośrodka. Na miejscu działa kilka barów serwujących różnego rodzaju napoje i posiłki, również wegetariańskie. Piwo dostępne jest wyłącznie w wyznaczonych miejscach, pod zakazem wnoszenia puszek i kubków na teren namiotu koncertowego.

Oprócz tego, nad zalewem Piaski Szczygliczka jest jeszcze  wiele innych miejsc, w których można coś zjeść i napić się to, co kto lubi. Około 200 w stronę plaży znajduje się duża tawerna w naturalnej scenerii, gdzie pod malowniczymi parasolami można spędzić czas. 500 metrów dalej, przy kompleksie sportowym, znajduje się restauracja, gdzie dobrego jedzenia i napojów mogą poszukać bardziej wymagający goście.

POZOSTAŁE WPISY

DANE KONTAKTOWE

Reggae Na Piaskach
Stowarzyszenie „Strefa Kultury”
ul. Ślusarska 16, 63-400 Ostrów Wielkopolski
KRS: 298019
NIP: 622 266 62 86
REGON: 3007 66550
E-mail: festiwal@reggaenapiaskach.pl

menu

  • FESTIWAL
  • MIEJSCE
  • ARTYŚCI
  • ARCHIWUM
  • DO POBRANIA

NewslEtter

Bądź z nami na bieżąco i zapisz się do naszego Reggae newslettera już teraz!

Close Menu