Mapa Festiwalu

Facebook
Twitter
Email

Zobacz, jak wygląda organizacja miejsc podczas Festiwalu. Znajomość przeznaczenia poszczególnych stref znacznie ułatwi publiczności poruszanie się po obiekcie przed i w trakcie imprezy. W razie dodatkowych pytań pisz na: festiwal@reggaenapiaskach.pl , a na miejscu szukaj organizatorów, którzy z pewnością odpowiedzą na Twoje pytania.

Kopia_zapasowa_plan na reggae 2014_2_@

 

Namiot koncertowy 

namiot

Koncerty odbywają się pod wielkim namiotem, mogącym pomieścić nawet kilka tysięcy osób. Namiot ma powierzchnię ponad 1 000 m 2, która w całości jest pokryta podłogą z desek. Na terenie ośrodka jest również wystarczająca ilość miejsc siedzących, pod parasolami.

 

Festiwalowa gastronomia

Podczas całego Festiwalu można korzystać z rozbudowanej bazy gastronomicznej ośrodka. Na miejscu działa kilka barów serwujących różnego rodzaju napoje i posiłki, również wegetariańskie. Piwo dostępne jest wyłącznie w wyznaczonych miejscach, pod zakazem wnoszenia puszek i kubków na teren namiotu koncertowego.

Oprócz tego, nad zalewem Piaski Szczygliczka jest jeszcze  wiele innych miejsc, w których można coś zjeść i napić się to, co kto lubi. Około 200 w stronę plaży znajduje się duża tawerna w naturalnej scenerii, gdzie pod malowniczymi parasolami można spędzić czas. 500 metrów dalej, przy kompleksie sportowym, znajduje się restauracja, gdzie dobrego jedzenia i napojów mogą poszukać bardziej wymagający goście.

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top