Mapa Festiwalu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Zobacz, jak wygląda organizacja miejsc podczas Festiwalu. Znajomość przeznaczenia poszczególnych stref znacznie ułatwi publiczności poruszanie się po obiekcie przed i w trakcie imprezy. W razie dodatkowych pytań pisz na: festiwal@reggaenapiaskach.pl , a na miejscu szukaj organizatorów, którzy z pewnością odpowiedzą na Twoje pytania.

Kopia_zapasowa_plan na reggae 2014_2_@

 

Namiot koncertowy 

namiot

Koncerty odbywają się pod wielkim namiotem, mogącym pomieścić nawet kilka tysięcy osób. Namiot ma powierzchnię ponad 1 000 m 2, która w całości jest pokryta podłogą z desek. Na terenie ośrodka jest również wystarczająca ilość miejsc siedzących, pod parasolami.

 

Festiwalowa gastronomia

Podczas całego Festiwalu można korzystać z rozbudowanej bazy gastronomicznej ośrodka. Na miejscu działa kilka barów serwujących różnego rodzaju napoje i posiłki, również wegetariańskie. Piwo dostępne jest wyłącznie w wyznaczonych miejscach, pod zakazem wnoszenia puszek i kubków na teren namiotu koncertowego.

Oprócz tego, nad zalewem Piaski Szczygliczka jest jeszcze  wiele innych miejsc, w których można coś zjeść i napić się to, co kto lubi. Około 200 w stronę plaży znajduje się duża tawerna w naturalnej scenerii, gdzie pod malowniczymi parasolami można spędzić czas. 500 metrów dalej, przy kompleksie sportowym, znajduje się restauracja, gdzie dobrego jedzenia i napojów mogą poszukać bardziej wymagający goście.

POZOSTAŁE WPISY

Przewiń do góry