Oni zagrają w konkursie

Facebook
Twitter
Email

MISTAH LEGO, KOMPANIJA REGGAE SOUND, SARI SKA BAND, WOLNI LUDZIE – to nazwy czterech zespołów, które zagrają w 10. Konkursie Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka przy Festiwalu Reggae na Piaskach.

Konkurs 2016 wyniki news copy_1000x400

Wyboru uczestników Konkursu dokonało na podstawie nadesłanych zgłoszeń jury w składzie: Piotr Owczarek – twórca portalu rrr.com.pl i współorganizator Festiwalu Reggae na Piaskach, Izabela Wiśniewska – Owczarek – fotograf wdobrymkadrze.pl i Jarosław Wardawy – pomysłodawca i organizator Festiwalu Reggae na Piaskach.

Jury podkreśla wysoki i bardzo wyrównany poziom tegorocznych zgłoszeń. Co najmniej kilka zespołów zasługiwało na prezentacje na głównej scenie, ale mogliśmy wybrać tylko cztery. Przy wyborze preferowaliśmy głównie własną, oryginalną twórczość.

Dziękujemy wszystkim zespołom za zainteresowanie Konkursem. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja przyczyni się do rozwoju i dalszego propagowania muzyki reggae w Polsce.

Zapraszamy wszystkich na koncert konkursowy, który odbędzie się w piątek, 22 lipca na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim. Przypominamy, że oprócz zespołów konkursowych tego dnia usłyszymy laureata konkursu z 2015 roku – zespół BAOBAB, potem rozegramy PIASKI CLASH  – czyli mikrofonowy pojedynek nawijaczy , a na koniec wystąpi JUNIOR STRESS. Bądźcie z nami od 22 lipca !

MISTAH LEGO
Mistah Lego

KOMPANIJA REGGAE SOUND
Kompanija Reggae Sound

SARI SKA BAND
Ska Sari Band

WOLNI LUDZIEfoto

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top