Ogłoszenie konkursowe

Facebook
Twitter
Email

Jeszcze do 17 czerwca 2023 r. czekamy na Wasze zgłoszenia do Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka. Gracie reggae lub gatunki pokrewne, chcecie zaprezentować się na festiwalowej scenie, a może dopiero rozpoczynacie przygodę z muzyką? Przyślijcie zgłoszenie, a być może to Wasz zespół zostanie laureatem i zgarnie nagrody!

 

Dla kogo ten konkurs?

Konkurs im. Ryszarda Sarbaka jest organizowany dla wykonawców rozpoczynających swoją przygodę z muzyką. Preferujemy zespoły, ale przyjmujemy też zgłoszenia od wokalistów obracających się w szeroko rozumianej stylistyce reggae.

Nie ma limitu wieku zespołów i ich członków.

Co w tym roku ?

Konkurs i Festiwal odbędą się na dużej scenie nad zalewem Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim, w sobotę 22 lipca, bezpośrednio przed festiwalem. Oznacza to, że przesłuchania konkursowe rozpoczną się odpowiednio wcześniej i będą otwarte dla publiczności.

Wyboru laureata dokona Jury złożone z zaproszonych osób związanych z polską muzyką reggae oraz organizatorów. Wyniki zostaną podane tego samego dnia, w jak najkrótszym czasie.

Jak się zgłosić ?

Wystarczy przysłać zgłoszenie na adres internetowy: festiwal@reggaenapiaskach.pl zawierające dowolne nagrania własnej twórczości (najlepiej linki do audio lub video z YT), kilka zdjęć i krótką informację o zespole.

Uwaga, na zgłoszenia czekamy tylko do 17 czerwca 2023!

Organizatorzy wybierają spośród wszystkich zgłoszeń 4 zespoły, które wystąpią przed festiwalową publicznością.

Zakwalifikowani wykonawcy zostaną poinformowani o tym przez organizatora.

Jakie będą nagrody?

Zwycięski zespół otrzyma:

– nagrody rzeczowe (markowy sprzęt muzyczny)

– efektowną, unikalną statuetkę

– zaproszenie do zagrania w przyszłej edycji festiwalu reggae na Piaskach

– wykonanie profesjonalnej strony internetowej zespołu, na podstawie dostarczonych materiałów

Pozostałe zespoły otrzymają:

– rejestrację zdjęciową lub video ze swojego występu

– materiały promocyjne i karnety na Festiwal  Reggaenapiaskach

Wszyscy uczestnicy otrzymają ryczałtowy zwrot kosztów podróży, wyżywienie, napoje i wstęp na backstage.

Powodzenia  – czekamy na Wasze zgłoszenia !

Konkurs Młodych Talentów im. R. Sarbaka to wyraz naszego wsparcia dla polskiej sceny reggae. Czynimy to bez przerwy od 2007 roku, w przekonaniu potrzeby takiej działalności.

W ciągu tych kilkunastu lat gościliśmy kilkadziesiąt zespołów grających różne odmiany muzyki reggae, a swoje zgłoszenia przysłało nam pewnie kilkaset kapel i wykonawców. Wielu z nich zaistniało na profesjonalnej scenie muzycznej.

 

Dotychczasowi laureaci Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka

Świadomość (2007), Alicetea (2008), Pajujo (2009), Bethel, StarGuardMuffin i Kamil Bednarek (2010), Ragafaya (2011), Bez Jazgh (2012), Roots Rockets (2013), Cztery Metry Od Chodnika (2014), Baobab (2015), Sari Ska Band (2016), Reggaeside (2017), SeeYuh (Seeyah) (2018), Roots Soldiers (2019), BIG UP! (nagroda specjalna), Chrispe (2020), Zakręty (wyróżnienie), GUN JAH (2021), Żywica (2022), Mayoroots (wyróżnienie)

 

 

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top