Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Facebook
Twitter
Email

Przedstawiamy Wam gruntownie zmodernizowaną i ulepszoną stronę internetową Festiwalu Reggae na Piaskach i Konkursu Młodych Talentów imienia Ryszarda Sarbaka. Pod dobrze znanym adresem www.reggaenapiaskach.pl znajdziecie teraz dużo nowych treści oraz zawsze najbardziej aktualne i oficjalne informacje o bieżącej edycji oraz bogate archiwalia.

 

Nie będziemy Was zanudzać informatycznymi opisami, nazwami zastosowanych wtyczek, widgetów, zastosowanymi zabezpieczeniami. Lepiej kliknijcie sami w adres  www.reggaenapiaskach.pl i sami przekonajcie się, że strona funkcjonuje szybciej, oferuje więcej treści, w bardziej czytelny, uporządkowany sposób.

Dostrzeżecie, że po nowej stronie surfuje się intuicyjnie i jest ona przyjazna niepełnosprawnym.

Poczujcie , jak łatwo i widocznie jest ona skomunikowana z naszymi mediami społecznościowymi: stronami na Facebooku, czy profilami na Youtube, Instagramie, czy Twitterze.

Strona służy przede wszystkim do prezentowania oficjalnych informacji o bieżącej edycji festiwalu i konkursu. Tylko tu znajdziecie (już wkrótce) informacje o biletach, wykonawcach, warunkach socjalnych, dojeździe itp.

Jeśli jednak lubicie czasem powspominać, zajrzyjcie do działu ARCHIWUM, gdzie znajdziecie, rok po roku, bogate archiwum zdjęciowe i video z każdej edycji Reggae na Piaskach i Konkursu Młodych Talentów.

Koniecznie zajrzyjcie  do działu ARTYŚCI, gdzie znajdziecie informacje o wykonawcach, którzy wystąpią na Piaskach, wraz z linkami do ich muzyki.

To wszystko – i znacznie więcej – zobaczycie zarówno w wersji na komputerach stacjonarnych, jak i na komórkach, smartfonach, czy tabletach, gdyż strona je w pełni responsywna.

W wykonanie tej strony włożyliśmy nie tylko dużo pracy, ale również i serca. Wielkie podziękowania należą się za to zwłaszcza naszemu festiwalowemu przyjacielowi i informatykowi jednocześnie – Norbertowi Niedojadlo, który wykonał stronę razem z firmą Pro-Media.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by wszystko działało, jak należy, ale nikt nie jest idealny. Chętnie zapoznamy się z Waszymi opiniami na temat nowej strony, będziemy wdzięczni za zasugerowanie, co można by w niej jeszcze ulepszyć.

Najlepiej napiszcie do nas na adres, który znajdziecie… na naszej stronie internetowej 😊

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top