Konkurs w internecie już za nami

Facebook
Twitter
Email

Kraków, Oleśnica, Piotrków Trybunalski, Warszawa, Poznań, a także duńska Kopenhaga, kanadyjskie Winipeg, Bornemotuh w Anglii, Kingston na Jamajce oraz Chorwacja, Szkocja, Czechy. To tylko niektóre miejsca, z których oglądano wczorajszą transmisję 14. Konkursu Młodych Talentów.

Na 4 godziny programu przygotowanego w internetowym studiu wideo na ostrowskich Piaskach złożyły się wspomnienia laureatów  poprzednich edycji i fragmenty najciekawszych koncertów z lat poprzednich.

Zaprezentowaliśmy także  niedawne wydawnictwo o historii i dorobku ostrowskiego zespołu Rokosz, jednej z pierwszych w Polsce kapel grających reggae.

W części koncertowej zaprezentowaliśmy zakwalifikowane zespoły: N4ME IT SOUND, CHRISPE, NALEDII, I REY, BOLEO & FOLLOW THE RIDDIM, POSSITIVE REGGAE ROCKERS, ZAKRĘTY. Laureat zostanie wybrany w ankiecie internetowej. Taka forma głosowania spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż oddano ponad 1200 głosów !

Na koniec znakomity pokaz miksowania i tworzenia na żywo muzyki dubowej dał K Jah Sound.

Włożyliśmy wiele trudu i pracy, by zrealizować Konkurs Młodych Talentów w wersji online.  To dla nas również nowe doświadczenie i mamy nadzieję, że nasza transmisja wam się podobała.

Mimo to, za rok mamy nadzieję spotkać się osobiście na Piaskach w Ostrowie na kolejnym konkursie !

A już dziś od 17.00  zapraszamy na transmisję z Reggae na Piaskach 2020 online edition. Będą wspomnienia, fragmenty koncertów, wywiady oraz zrealizowane specjalnie dla nas koncerty artystów z Polski, Jamajki i nie tylko !

 

 

 

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top