Polak na Jamajce – spotkanie z Tomaszem Ładą z najamajke.pl

Facebook
Twitter
Email

Podczas festiwalu Reggae na Piaskach będziecie mogli podyskutować z Tomkiem o fenomenie Jamajki. Dowiecie się jak to się stało, iż ledwo widoczny na mapie kraj budzi sympatię całego świata, dlaczego ma tak potężny wpływ na światową muzykę i kulturę oraz dlaczego Jamajczycy to jeden z najszczęśliwszych narodów na kuli ziemskiej.

 IMG_2123

Tomasz Łada – ojciec założyciel projektu naJamajke.pl. Polak na co dzień mieszkający w uroczej wiosce Treasue Beach na południu Jamajki, gdzie prowadzi własne biuro podróży oraz szereg przedsięwzięć mających na celu promowanie jamajskiej turystyki, kultury, muzyki i sztuki oraz stylu życia.

Licencjonowany w Polsce i na Jamajce przewodnik, rezydent i pilot wycieczek, który od blisko 10 lat organizuje wyprawy na Jamajkę dla osób społecznie dojrzałych, podczas których goście integrując się z lokalnymi społecznościami odkrywają prawdziwe oblicze wyspy, jej naturalną przyrodę i oryginalnych mieszkańców. Ogromne, kilkunastoletnie doświadczenie z Jamajką, pełna integracja z autochtonami, setki obsłużonych turystów, tysiące przebytych po Jamajce kilometrów oraz dziesiątki zorganizowanych w Polsce i na Jamajce wydarzeń i imprez kulturowych pozwala nam uznać Tomka za jednego z największych autorytetów, znawców i doświadczonych podróżników w temacie Jamajki.

Podczas festiwalu Reggae na Piaskach będziecie mogli podyskutować z Tomkiem o fenomenie Jamajki. Dowiecie się jak to się stało, iż ledwo widoczny na mapie kraj budzi sympatię całego świata, dlaczego ma tak potężny wpływ na światową muzykę i kulturę oraz dlaczego Jamajczycy to jeden z najszczęśliwszych narodów na kuli ziemskiej. Dowiecie się w szczegółach jak samemu zorganizować własną podróż na Jamajkę tak, aby była ona bezpieczna, odkrywcza i ekonomicznie zoptymalizowana. Usłyszycie także jego własną historię – historię człowieka, który po blisko 10 latach pracy zawodowej w korporacji porzucił udaną karierę i dobrze płatną posadę, aby realizować marzenia i być szczęśliwym.

W związku z nowymi projektami i śmiałymi planami rozwoju naJamajke.pl poszukuje Przewodników/Pilotów do pracy na Jamajce oraz Asystentki/Sekretarki, która będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie wszystkich przedsięwzięć na terenie Polski. Ostatnim punktem spotkania z naJamajke.pl podczas Reggae na Piaskach będzie blok informacyjny dotyczący tej właśnie rekrutacji, na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy.

Zapraszamy słonecznie na „Małą Jamajkę” – One Love!

16463689_10154277495497078_4437892857523722528_o

logo corel1_2014.cdr

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top