D’JANGOS

Facebook
Twitter
Email

Kolejnym zespołem, który zagra w lipcu podczas Reggae na Piaskach będzie DJANGOS ! Roots rock world reggae music !

Djaangos grafika

The Djangos to zespół dziesięciu pasjonatów którzy spotkali się z potrzeby serca, a może nawet i duszy, ale przede wszystkim z bezwarunkowej miłości do muzyki. Ogromne znaczenie ma dla nich kultura reggae, ale też szeroko pojęta muzyka światowa. Wierzą, że muzyką może zmienić świat na lepsze i ta właśnie wiara połączyła ich w jeden zespół.

Wielbiciele filmów Quentina Tarantino pewnie będą mieli pewne skojarzenia i to jest bardzo dobry trop. Rzeczywiście genialny film ” Django” był ich inspiracją w tym zakresie.
Po 3 latach prób i pracy twórczej oraz zdobyciu, z jednej strony, doświadczenia, a z drugiej świadomości, na co się właściwie porywają, zespół The Djangos zdecydował się wydać swój pierwszy autorski album długogrający. Starali się, by album o nazwie ” Hot & Fire ” był wyjątkowy, a zarazem świadomy i muzyka którą chcą się podzielić sprawiała im radość.
Budując zespół, elementem kluczowym było poszukanie takich ludzi, którzy włożą serce w te piosenki i dziś po całym przedsięwzięciu możemy powiedzieć, że cel został osiągnięty świadomie, bez nacisków a przede wszystkim w zgodzie ze sobą.
Płyta ukazała się nakładem Lou&Rocked Boys

The Djangos to:
Natalia ” Ka ” Paruszewska urodzona w Niemczech wychowana w Nowym Yorku charyzmatyczna wokalista zespołu od 2013 na stałe mieszkająca w Bielsku-Białej.
Angelika Wróbel – perkusja,
Monika Biczysko- chóry oraz instrumenty klawiszowe,
Dorian Borek – instrumenty klawiszowe,
Janusz Zalewski – gitara,
Tomasz Kinecki – instrumenty perkusyjne,
Paweł Kamiński – saksofon,
Marcin Malarz – trąbka,
Andrzej Danek – Puzon,
Daniel Wysocki – bass

djangos sepia

Posłuchaj całego albumu D’Jangos

 

 

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top