“Stary” adres – nowa strona

Facebook
Twitter
Email

Startujemy z nową wersją oficjalnej festiwalowej strony internetowej reggaenapiaskach.pl. To właśnie tu szukajcie wszystkich informacji dotyczących zarówno zbliżającej się edycji, jak i zaglądajcie do obszernego archiwum konkursu i festiwalu.

 

Nowa strona festiwalowa ma zupełnie nowy interface i dużo nowych funkcjonalności. Przede wszystkim, jest w pełni responsywna, czyli dostosowana do korzystania z tabletów i smartfonów. To duża wygoda, bo teraz możecie swobodnie czytać newsy,  oglądać zdjęcia i video, słuchać muzyki już z poziomu telefonów.

 

 

Najnowsze informacje pojawiają się automatycznie w sliderze na samej górze strony. W menu głównym zachowaliśmy najważniejsze działy i dodaliśmy nowe. Postawiliśmy na informacje użytkowe. Znajdziecie tu kompendium wiadomości zarówno dla stałych bywalców, jak i tych, którzy chcą nas odwiedzić po raz pierwszy: FESTIWAL, DOJAZD, POLE NAMIOTOWE, NOCLEGI. itp

W dziale ARTYŚCI przedstawić będziemy kolejno kolejnych wykonawców, którzy pojawią się w lipcu na Piaskach. Prezentacje zawierają biografię, klipy video, fragmenty koncertów i zdjęcia.

Warto zajrzeć do działu ARCHIWUM, gdzie z dokładnym podziałem na lata zamieściliśmy mnóstwo publikowanych i niepublikowanych dotąd zdjęć, fragmentów koncertów i innego rodzaju pamiątek.

Osobną część serwisu poświęciliśmy KONKURSOWI MŁODYCH TALENTÓW. Znajdziecie tam przede wszystkim komplet informacji o bieżącej edycji: regulamin, zasady uczestnictwa oraz dokładne archiwum dotychczasowych edycji konkursu.

Obie części: dotyczące festiwalu i konkursu zaopatrzyliśmy w osobne playery audio,  w których możecie odsłuchać muzyki wykonawców z bieżących edycji, jak i nagrania archiwalne. Uwaga – nagrania w playerach są ciągle uzupełniane!

Nie wszystkie części nowej wersji strony internetowej zostały w pełni uruchomione. Dział BILETY zostanie uruchomiony, gdy ruszy przedsprzedaż biletów na tegoroczną edycję festiwalu i konkursu. Z tego miejsca będziecie mogli jednym kliknięciem przenieść się do serwisu sprzedażowego.

Nieco później uruchomimy festiwalowy SKLEP, gdzie internetowo będziecie mogli zakupić festiwalowe pamiątki, które są w trakcie przygotowywania.

Dział SOCIAL MEDIA zaprowadzi was bezpośrednio do naszych festiwalowych serwisów w najpopularniejszych mediach społecznościowych.

W dziale JAMAJKA znajdziecie ciekawe artykuły, filmy i zdjęcia z wyspy reggae,  a już wkrótce wskazówki i ciekawe oferty z pierwszej ręki na to, jak najlepiej ją zwiedzić.

Autorem nowej strony festiwalu Reggae na Piaskach jest znakomity programista, fan reggae i wielki przyjaciel naszego festiwalu Norbert Niedojadło. Wraz z nim staraliśmy się oddać w Wasze ręce jak najbardziej funkcjonalną stronę. Teraz Wasza kolej – korzystajcie, sprawdzajcie, testujcie,  oceniajcie.

Czekamy na Wasze opinie, komentarze,  które prosimy wysyłać na naszego nowego maila: festiwal@regaenapiaskach.pldostępnego oczywiście na naszej nowej stronie internetowej !

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top