Konkurs dla Młodych Talentów

Facebook
Twitter
Email

Już po raz 13. zapraszamy młode polskie zespoły do zaprezentowania się w ramach Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka. Na zgłoszenia czekamy do końca maja. UWAGA – szykujemy wspaniałą niespodziankę,  jako nagrodę dla laureata! Szczegóły wkrótce.  

 

Konkurs Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka to nierozerwalnie związana z Festiwalem „Reggae na Piaskach”, choć w swojej formule osobna impreza,  przeznaczona dla miłośników muzyki i kultury reggae z całej Polski.

CZYM JEST KONKURS?

Konkurs to dla zespołów rozpoczynających swoją przygodę z muzyką okazja do zaprezentowania się dużej publiczności i porównania poziomu z innymi wykonawcami. Konkurs przeznaczony jest dla polskich zespołów grających różne odmiany muzyki reggae. Co roku zgłaszają się do konkursu kapele z całej Polski.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Zasady konkursu są proste i przejrzyste. Każdy zespół, który chce stanąć w konkursowe szranki, musi przysłać na adres – festiwal@reggaenapiaskach.pl zgłoszenie, zawierające nagrania lub linki do clipów, nagrań audio itp., zdjęcia i krótką informację o zespole.

Organizatorzy wybierają spośród wszystkich zgłoszeń 4-5 zespołów, które występują na dużej scenie, z profesjonalnym nagłośnieniem przed festiwalową publicznością, która dokonuje w głosowaniu wyboru laureata.

NAGRODY

Zwycięski  zespół otrzymuje nagrody rzeczowe (markowy sprzęt muzyczny), materiały promocyjne (gadżety reklamowe z logo zwycięskiego zespołu) oraz efektowną statuetkę. W kolejnym roku laureat zapraszany jest na Reggae na Piaskach,  na otwarcie festiwalu.

LAUREACI

Dotychczasowi laureaci Konkursu to : Świadomość (2007), Alicetea (2008), Pajujo (2009),  Bethel , Starguardmuffin (2010), Kamil Bednarek – nagroda specjalna jury, Ragafaya (2011), Bez Jazgh (2012), Roots Rockets (2013), Cztery Metry od Chodnika  (2014), Baobab (2015),  Sari Ska Band (2016), Reggaeside (2017),  Seeyah (2018).

UWAGA – szykujemy wspaniałą niespodziankę,  jako nagrodę dla laureata! Szczegóły wkrótce !  

 

Galeria laureatów Konkursu im. Ryszarda Sarbaka  – więcej w dziale KONKURS 

 

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top