NIESAMOWITA NAGRODA OD ROOTZ UNDERGROUND ! 

Facebook
Twitter
Email

Chcecie zagrać przed koncertem legendarnych Rootz Underground? Chcecie nagrać utwór z charyzmatycznym wokalistą Stephenem Newlandem? A może po prostu chcielibyście otrzymać w prezencie oryginalne koszulki i płyty od jamajskiej gwiazdy? Możecie mieć to wszystko – i znacznie więcej ! 

 

Nie, to nie żart. Jeszcze chyba nigdy w 13-letniej historii Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka na młody polski zespół grający reggae nie czekały tak atrakcyjne nagrody. Wystarczy zgłosić się i… wygrać ! Te wszystkie nagrody czekają na laureata 13. Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka!

 

CZYM JEST KONKURS?

Konkurs Młodych Talentów im. R. Sarbaka to dla zespołów rozpoczynających swoją przygodę z muzyką okazja do zaprezentowania się dużej publiczności i porównania poziomu z innymi wykonawcami. Konkurs przeznaczony jest dla polskich zespołów grających różne odmiany muzyki reggae. Co roku zgłaszają się do konkursu kapele z całej Polski.

 

NAGRODY

Zwycięski zespół otrzymuje nagrody. W tym roku te najcenniejsze pochodzić będą od jamajskiej gwiazdy festiwalu Reggae na Piaskach, zespołu Rootz Underground. Zwycięski zespół  – wybrany przez publiczność, organizatorów i Rootz Underground, otrzyma:

– możliwość otwarcia (support) koncertu zespołu Rootz Underground podczas grudniowej trasy w Polsce

– nagranie utworu z gościnnym udziałem wokalisty zespołu, Stephena Newlanda

– zestaw koszulek i płyt Rootz Underground

oraz od organizatora: materiały promocyjne, efektowną statuetkę i zaproszenie na koncert otwierający kolejną edycję Reggae na Piaskach.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do innego podziału nagród.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Każdy zespół, który chce stanąć w konkursowe szranki, musi po prostu przysłać na adres – festiwal@reggaenapiaskach.pl zgłoszenie zawierające: nagrania lub linki do clipów, nagrań audio itp., zdjęcia i krótką informację o zespole.

Organizatorzy wybierają spośród wszystkich zgłoszeń 4-5 zespołów, które występują na dużej scenie, z profesjonalnym nagłośnieniem przed festiwalową publicznością, która dokonuje w głosowaniu wyboru laureata.

 

LAUREACI

Dotychczasowi laureaci Konkursu Młodych Talentów  im. R. Sarbaka to : Świadomość (2007), Alicetea (2008), Pajujo (2009),  Bethel , Starguardmuffin (2010), Kamil Bednarek – nagroda specjalna jury, Ragafaya (2011), Bez Jazgh (2012), Roots Rockets (2013), Cztery Metry od Chodnika  (2014), Baobab (2015),  Sari Ska Band (2016), Reggaeside (2017), Seeyah (2018).

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top