POLE NAMIOTOWE 2019 – proste zasady

Facebook
Twitter
Email

Już od czwartku, 18 lipca od godz.12.00 zapraszamy na pole namiotowe. Przedstawiamy cennik i najważniejsze zasady korzystania z pola.

foto.5pole namiotowe

 

LOKALIZACJA

Pole namiotowe położone jest w tym roku tuż obok miejsca,  w którym odbywają się koncerty.

Wejście na pole namiotowe TYLKO od strony zalewu Piaski, czyli od toalet. Wejście od strony drogi za namiotem koncertowym będzie nieczynne z uwagi na trwającą budowę.

 

OCHRONA,  WARUNKI BYTOWE

Pole przeznaczone jest WYŁĄCZNIE dla publiczności festiwalowej.

Przy wejściu na pole namiotowe otrzymujecie opaskę,  która upoważnia do korzystania z pola, ale nie jest biletem wstępu na koncerty. Ten temat załatwiamy osobno przy głównym wejściu na teren festiwalu  – patrz dział BILETY na stronie internetowej festiwalu.

Pole jest strzeżone i zaopatrzone w niezbędną infrastrukturę sanitarną. Na miejscu możecie korzystać z toalet i pryszniców.

 

SAMOCHODY

NIE ma możliwości wjazdu samochodem na pole namiotowe, ze względu na trwającą budowę. Auta zostawiacie na ogólnodostępnych parkingach przy wjeździe na teren ośrodka lub wzdłuż płotu okalającego miejsce koncertów.

 

CENNIK

Pole namiotowe jest czynne od czwartku, godz. 12.00,  do niedzieli godz. 12.00.

Opłata za korzystanie z pola wynosi 30 zł od osoby, niezależnie od czasu spędzonego na polu. Inaczej mówiąc, płacicie tylko 30 zł i możecie się meldować na polu w dogodnym dla Was czasie, już od czwartku. Warto więc przyjechać odpowiednio wcześniej i spędzić na Piaskach co najmniej dwa dni !

Nie podbieramy dodatkowych opłat za rozbicie namiotu.

Dzieci do lat 12 przebywają na polu namiotowym za darmo, TYLKO pod opieką osoby dorosłej.

Ewentualne pytania o pole namiotowe kierujcie na: festiwal@reggaenapiaskach.pl lub poprzez Facebooka www.facebook.com/reggaenapiaskach

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Szczegóły na mapce z planem sytuacyjnym 

 

 

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top