Zapraszamy na dwie transmisje – z konkursu i festiwalu. Bezpośrednie linki !

Facebook
Twitter
Email

Dziś i jutro na komputerze, czy smartfonie można będzie obejrzeć wyjątkową edycję online 14. Konkursu Młodych Talentów i 20. Festiwalu Reggae na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim. Będą festiwalowe wspomnienia, wywiady z artystami którzy zagrali na Piaskach i przede wszystkim specjalne koncerty zagrane przez jamajskich i polskich artystów.

 

24 i 25 lipca, nad jeziorem Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim stanie studio video, z którego realizowana będzie wielogodzinna, bezpłatna transmisja internetowa dla wszystkich miłośników muzyki reggae w Polsce i zainteresowanych na świecie.

 

KONKURS ONLINE – SPECJALNA TRANSMISJA

Dziś od 18.00 część konkursowa dla młodych polskich zespołów.  Na podstawie przesłanych nagrań do 14. Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka zostały zakwalifikowane następujące zespoły i wykonawcy: BOLEO & FOLLOW THE RIDDIM, CHRISPIE, I REY, NAME IT SOUND, NALEDII, POSSITIVE REGGAE ROCKERS, ZAKRĘTY. Nadesłane przez zakwalifikowane zespoły propozycje video zostały umieszczone na naszym kanale Youtube i na stronie internetowej reggaenapiaskach.pl oraz na facebooku festiwalu.
Wraz z nimi uruchomiona została ankieta, za pomocą której publiczność i jury wybiorą laureata 14. edycji konkursu, który otrzyma nagrody: nagrodę finansową, efektowną statuetkę oraz zaproszenie na przyszłoroczny festiwal lub konkurs.

Ze specjalnie przygotowanego studia na ostrowskich Piaskach, 24 lipca od godziny 18.00, emitowana będzie wyjątkowa, wielogodzinna transmisja internetowa. W pierwszej części przypomnimy dotychczasowe edycje Konkursu, laureatów i uczestników, a także najciekawsze fragmenty koncertów z lat 2007-2019.

 

JUBILEUSZOWA  TRANSMISJA FESTIWALU REGGAE NA PIASKACH ONLINE EDITION 

Z racji jubileuszu 20-lecia Reggae na Piaskach, w sobotę 25 lipca, od godziny 17.00 emitowane będą najciekawsze, często niepublikowane, fragmenty koncertów gwiazd festiwalu: Dubtonik Kru, Rootz Underground, Izrael, Andrew Tosh, Jafia, Ras Zachary, Dubska, Pura Vida i inni.

Wrócą znane i nieznane wspomnienia i anegdoty festiwalowe. Będą łączenia na żywo i rozmowy z artystami z całego świata, występującymi na Reggae na Piaskach o tym, jak wspominają ostrowską publiczność i atmosferę na festiwalu.

Nie zabraknie też oczywiście nowych koncertów, zagranych specjalnie dla Reggae na Piaskach przez artystów na całym świecie. Prosto z Jamajki zagrają: EVERTON BLENDER, RACHAAD AMARJII GREEN & Natural Heights Band oraz IMAR SHEPHERD. Z Belgii piękne akustyczne dźwięki zagra i zaśpiewa PURAMAN– lider dobrze znanego ostrowskiej publiczności zespołu Pura Vida. Z Londynu zaśpiewa dla nas swoim cudownym głosem QSHAN DEYA – utalentowany artysta z maleńkiej karaibskiej wysepki Saint Vincent and Grenadines.

Honoru polskiego reggae bronić będzie w akustycznym stylu DAREK MALEJONEK– jeden z założycieli legendarnego Izraela i lider Maleo Reggae Rockers. Pięknymi dźwiękami swojego projektu World A Riddim ukołysze K-JAH SOUND & FRIENDS z całą plejadą polskich i światowych gwiazd reggae, jak Runkus, Kamau, Tamika, czy Christos DC.

Internetowy przekaz dostępny będzie na oficjalnej stronie festiwalu: www.reggaenapiaskach.pl oraz w mediach społecznościowych festiwalu.

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top