Eastwest Rockers wracają na Piaski

Facebook
Twitter
Email

Na polskiej scenie reggae/dancehall istnieją już ponad 12 lat. Po 4 latach przerwy w działalności powrócili w wielkim stylu. Ich muzyka to dziś wybuchowa mieszanka entuzjazmu i dojrzałości. Koncerty stały się jeszcze bardziej widowiskowe, wzbogacone potężną dawką scenicznej energii. Po 10 latach powracają do Ostrowa Wielkopolskiego. Cieszymy się, że na festiwalu Reggae na Piaskach 2017 zagrają EASTWEST ROCKERS !

EWR ogłoszenie@@

Eastwest Rockers zaczynali od lokalnych imprez reggae w Opolu, ale fama o jakości granych przez nich imprez szybko rozniosła się po Polsce i już przed wydaniem debiutanckiej płyty skład grał koncertował w całym kraju. Świeże brzmienia modern roots i dancehall plus oryginalna nawijka łącząca jamajski i polski slang, okazały się trafiać w swój czas i Eastwest Rockers szybko zbudowało mocną pozycje na scenie, trafiając nie tylko do fanów reggae, ale też wychodząc poza swoją nisze.
W przeciągu 7 lat działalości wydali 3 świetnie przyjęte płyty – „Ciężkie Czasy”, „Jedyna Broń” oraz „Eastwest.FM” , z których każda uważana jest za przełomową dla gatunku. Ich cechą wspólną jest wysoki poziom produkcji, w którą zawsze zaangażowany jest dream-team producentów w z Europy i świata, od Jamajki, przez Francję i UK po Nową Zelandię.
Kilka miesięcy po wydaniu ostatniej płyty, zespół ku zdziwieniu i rozpaczy fanów ogłosił zawieszenie działalności, a wszyscy członkowie składu skupili się na solowych projektach. W sierpniu 2016 ogłosili swój powrót na klubowe i festiwalowe sceny, oraz pracę nad nową płytą, która ma ukazać się w pierwszej połowie 2017.

MUZYKA

Live 2016

Kawałek szczęścia:


Będę na pewno:

East west rockers — Dotknac Cie

Eastwest Rockers na Facebooku:
Oficjalny profil: https://www.facebook.com/eastwestfm/

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top