Regulamin Konkursu

Facebook
Twitter
Email

 

CZYM JEST KONKURS?

Konkurs Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka to dla zespołów rozpoczynających swoją przygodę z muzyką okazja do zaprezentowania się dużej publiczności i porównania poziomu z innymi wykonawcami. Konkurs przeznaczony jest dla polskich zespołów grających różne odmiany muzyki reggae. Co roku zgłaszają się do konkursu kapele z całej Polski.

ZASADY

Każdy zespół, który chce stanąć w konkursowe szranki, musi przysłać na wskazany adres  – festiwal@reggaenapiaskach.pl zgłoszenie, zawierające nagrania, zdjęcia i krótką informację o zespole. Organizatorzy wybierają spośród wszystkich zgłoszeń 4-5 zespołów, które występują na dużej scenie, z profesjonalnym nagłośnieniem przed festiwalową publicznością, która dokonuje w głosowaniu wyboru laureata.

NAGRODY

Zwycięski  zespół otrzymuje nagrody rzeczowe (markowy sprzęt muzyczny), materiały promocyjne oraz efektowną statuetkę. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do innego podziału nagród.

LAUREACI

Dotychczasowi laureaci to : Świadomość (2007), Alicetea (2008), Pajujo (2009),  Bethel, Kamil Bednarek (2010), Ragafaya (2011), Bez Jazgh (2012), Roots Rockets (2013), Cztery Metry od Chodnika  (2014), Baobab (2015),  Sari Ska Band (2016), Reggaeside (2017),  Seeyah (2018),  Roots Soldiers, Big Up  (2019)

 

 

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top