Oni zagrają w Konkursie

Facebook
Twitter
Email

BIG UP,  GREEN ROOTS,  PULSE GENERATION oraz ROOTS SOLDIERS  – to cztery zespoły,  które zagrają w 13. Edycji Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka w pierwszym dniu festiwalu Reggae na Piaskach. Jeden z nich zgranie wyjątkową nagrodę od występujących tego samego dnia ROOTZ UNDERGROUND.  

 

Zgodnie z ogłoszonym regulaminem, przesłuchaliśmy uważnie wszystkie prawidłowo dostarczone zgłoszenia. Na tej podstawie wybraliśmy cztery zespoły, które zagrają w 13. Konkursie Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka.

Są to następujące zespoły:

BIG UP

 GREEN ROOTS

PULSE GENERATION

ROOTS SOLDIERS

Serdecznie gratulujemy wybranym kapelom i dziękujemy wszystkim, którzy przysłali zgłoszenia. Może za rok się uda,  spróbujcie ponownie !   

Z wybranymi zespołami wkrótce skontaktujemy się indywidualnie i rozpoczniemy promocje ich muzyki na stronie festiwalowej.

Przypominamy,  że Konkurs odbędzie się 19 lipca, na dużej scenie festiwalowej na Piaskach. Po przesłuchaniach konkursowych publiczność i jury wybierają laureata. Po ogłoszeniu wyników na scenie pojawi się gwiazda festiwalu – czyli Rootz Underground, a po nich Noc Sound Systemów.

Zwycięski zespół otrzyma atrakcyjne nagrody. W tym roku te najcenniejsze pochodzić będą od jamajskiej gwiazdy festiwalu Reggae na Piaskach, zespołu Rootz Underground. Zwycięski zespół  – wybrany przez publiczność, organizatorów i Rootz Underground, otrzyma: możliwość otwarcia (support) koncertu zespołu Rootz Underground podczas grudniowej trasy w Polsce,  nagranie utworu z gościnnym udziałem wokalisty zespołu, Stephena Newlanda,  zestaw koszulek i płyt Rootz Underground oraz od organizatora: efektowną statuetkę i zaproszenie na koncert otwierający kolejną edycję Reggae na Piaskach i materiały promocyjne.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do innego podziału nagród.

Dotychczasowi laureaci Konkursu Młodych Talentów  im. R. Sarbaka to : Świadomość (2007), Alicetea (2008), Pajujo (2009),  Bethel , Starguardmuffin (2010), Kamil Bednarek – nagroda specjalna jury, Ragafaya (2011), Bez Jazgh (2012), Roots Rockets (2013), Cztery Metry od Chodnika  (2014), Baobab (2015),  Sari Ska Band (2016), Reggaeside (2017), Seeyah (2018).

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top