Regg@e n@ Pi@sk@ch goes online !

Facebook
Twitter
Email

Mamy dla Was kilka bardzo ważnych wiadomości: jedną złą i kilka dobrych 🙂 Najważniejsza brzmi: nie poddajemy się i zapraszamy na 20. edycję Festiwalu Reggae na Piaskach  – tym razem w wersji online! 

Zaczniemy od tej złej, której z pewnością się spodziewaliście. W tym roku w lipcu nie spotkamy się osobiście w Ostrowie Wielkopolskim na Festiwalu Reggae na Piaskach ani na Konkursie Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka. Z oczywistych powodów, tegoroczny festiwal nie może się odbyć w dotychczasowej formule. Warto, żebyście wiedzieli, że koronawirus zaatakował nas w przeddzień rozpoczęcia ogłaszania wykonawców. W poczuciu odpowiedzialności (szczerze mówiąc również niepewności) nie rozpoczęliśmy ogłaszania nazw zespołów, ani tym bardziej sprzedaży biletów. Dziś wiemy, że była to słuszna decyzja.

Potem na długo zamilkliśmy, co nie oznacza, że zaprzestaliśmy pracy nad festiwalem. Wręcz przeciwnie, od samego początku założyliśmy bowiem, że nie poddajemy się i nie składamy broni.

Dzięki temu mamy dla Was dziś dobre wiadomości !

24 i 25 lipca 2020 r. – a więc dokładnie, kiedy miał się odbyć festiwal, chcemy zaprosić Was na specjalne, wielogodzinne spotkanie z Konkursem Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka i Festiwalem Reggae na Piaskach – tyle tylko, że w Internecie.

Zaprosimy Was na nowe koncerty wybranych artystów – w oryginalnej formule online.

Przypomnimy fragmenty najlepszych koncertów z 19-letniej historii Reggae na Piaskach, w tym nigdy nie publikowane dotąd „perełki” polskich i zagranicznych gwiazd.

Pokażmy najciekawsze fragmenty reportaży dziennikarskich realizowanych podczas festiwali, w tym nigdy nie opublikowane w sieci wywiady z artystami.

Będziemy łączyć się na żywo i rozmawiać z artystami z całego świata, występującymi na festiwalu Reggae na Piaskach.

Całość będzie zrealizowana w formie profesjonalnej, internetowej transmisji na żywo, ze studia zlokalizowanego na ostrowskich Piaskach. Transmisja będzie oczywiście bezpłatna, dostępna na naszej stronie internetowej oraz na naszym kanale Facebook oraz Youtube.

Tak, wiemy: festiwal to nie tylko koncerty, ale przede wszystkim ludzie, emocje,  spotkania. Jeśli jednak nie możemy tego dnia być razem osobiście, to będziemy się z Wami łączyć internetowo, rozmawiać, komentować, wymieniać się wrażeniami, wspominać stare koncerty i słuchać nowych.

Reszty dowiecie się wkrótce, ale już teraz zależy nam na Waszej opinii. Napiszcie do nas, jak Wam się podoba nasz  pomysł.

 

ENG

We have some very important news for you: one bad and some good ? The most important is: we don’t give up and we invite you to the 20th edition of the Reggae Festival in Sands – online version this time!

We invite you to new concerts of selected artists – in the original online formula.

We will recall fragments of the best concerts from the 19-year history of Reggae in Piaski, including the never-published “pearls” of Polish and foreign stars.

Let’s show the most interesting fragments of journalistic reports carried out during festivals, including interviews with artists that have never been published online.

We will connect live and talk to artists from around the world, performing at the Reggae festival in Piaski.

The whole will be realized in the form of a professional, internet live broadcast from a studio located in Piaski in Ostrów. The broadcast will of course be free, available on our website and on our Facebook and Youtube channel.

Yes, we know: the festival is not only concerts, but above all people, emotions, meetings. However, if we can’t be together in person that day, we will connect with you online, talk, comment, exchange experiences, remember old concerts and listen to new ones.

You’ll find out the rest soon.

 

 

 

 

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top