Afrykańskie bębny na Piaskach

Facebook
Twitter
Email
W piątkowe popołudnie, 23 lipca 2021, zapraszamy na Dzień Afrykański podczas Festiwalu Reggae na Piaskach. Jedną z jego części będzie specjalna prezentacja połączona z warsztatami gry na bębnach afrykańskich, które poprowadzą: Łukasz Dembiński (NGomads, Foliba) i Darek Mikłasz (Foliba).
Podczas warsztatów zagłębimy się w świecie rytmu oraz poznamy podstawowe techniki gry na instrumentach perkusyjnych z Czarnego Lądu.
Warsztaty gry na bębnach są idealnym wprowadzeniem w świat muzyki Afryki Zachodniej, która uświadamia, że każdy z nas potrafi odnaleźć w sobie poczucie rytmu bez względu na wiek oraz posiadane umiejętności muzyczne.
foliba w studiu migafka
Warsztaty będą się odbywać na plaży nad zalewem Piaski Szczygliczka, około 200 metrów od miejsca koncertów.
Podczas warsztatów przygotujemy dla każdego uczestnika oryginalny, afrykański bęben typu djembe, do korzystania w trakcie warsztatów.
Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny.
Na pozostałą część Dnia Afrykańskiego na festiwalu Reggae na Piaskach złożą się: koncert-niespodzianka muzyki afrykańskiej, spotkanie z African Music School z Republiki Środkowej Afryki, wystawa fotografii z Afryki oraz sound system.
        

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top