DAMIAN SYJONFAM – serce, rozum i korzenie

Facebook
Twitter
Email

Jego muzyka potrafi chwycić za serce, poruszyć wyobraźnię i skłonić do myślenia. Publiczność docenia go za konsekwentnie pozytywny, korzenny przekaz, który idzie w parze z oryginalnością i szczerością. W tym roku mija 10 lat odkąd DAMIAN SYJONFAM zaczął swoją solową drogę muzyczną i z tej okazji powraca na Festiwal Reggae na Piaskach ze specjalnym, jubileuszowym programem.

 

Damian Syjonfam zasłużenie jest dziś uważanym za jednego z najważniejszych artystów polskiej sceny reggae. Jest również autorem tekstów i producentem muzycznym.

Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 2014 roku wraz z wydaniem pierwszej płyty „Wracam do Domu”.

Singiel promujący „Powstanie” poruszył serca słuchaczy, wynosząc płytę na pierwsze miejsce listy OLIS. Płyta zapewniła Damianowi rzeszę fanów. Kolejne płyty: 2016 „To co było, to będzie” oraz 2018 „Czuję, więc jestem”, oraz 2023 “77” potwierdziły konsekwencję w lirycznym przekazie oraz muzyczny rozwój Damiana. Przez lata koncertował wraz z zespołem w całej Polsce i za granicą.

W tym roku mija 10 lat odkąd Damian zaczął solową drogę muzyczną. Z tej okazji zespół przygotował koncert wypełniony muzyką całej dekady działalności  – świętujcie razem z nami!

Fot. główne: Rastatrooper

 

Linki:

You Tube: https://www.youtube.com/channel/UChXCK4StiCzD3sPTROXb7Bg

Fb:  https://www.facebook.com/syjonfam

Instagram:  https://www.instagram.com/syjonfam/

www:  https://syjonfam.com

 

Najpopularniejsze teledyski:

Nowa płyta „77”

77 to szczególny rocznik. To trochę jakby być w dwóch totalnie różnych rzeczywistościach jednocześnie. Tej dzisiejszej szybkiej, dynamicznej, trochę nieczułej ale bardzo ciekawej i tej z przed lat. Z jednym stacjonarnym telefonem na cały blok, kaseciakiem na komunię i przyjaciółmi w lokalnym barze. Ten kolaż skrajności jest muzycznym obrazem czwartej płyty Damiana „77”. Powstawała długo, bo te dwa światy musiały dojrzeć do tego by wspólnie stworzyć spójną formę. Ta płyta, jeśli jej na to pozwolisz stanie się Twoim najlepszym przyjacielem.

Spotify 

 

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top