Raport z przygotowań do festiwalu cz. 2

Facebook
Twitter
Email

Zapraszamy na kolejny raport z przygotowań do tegorocznego Festiwalu Reggae na Piaskach i Konkursu Młodych Talentów imienia Ryszarda Sarbaka. Dziś o nowej wersji strony internetowej, konkursie dla młodych kapel, wstępnych warunkach przedsprzedaży biletów, sound systemach, dniu afrykańskim na Piaskach, warsztatach bębniarskich (i nie tylko).

 

Coraz bliżej do festiwalu, więc ocierając pot ze spracowanego czoła odpowiadamy na kolejne Wasze pytania 🙂

NOWA STRONA INTERNETOWA

Jest już nowa strona internetowa, funkcjonująca pod dotychczasowym adresem – czyli zapraszamy na www.reggaenapiaskach.pl w nowej odsłonie. Najlepiej sprawdźcie sami, jak nowa strona funkcjonuje szybciej, oferuje więcej treści, w bardziej czytelny, uporządkowany sposób. Dostrzeżecie, że po nowej stronie surfuje się intuicyjnie i jest ona przyjazna niepełnosprawnym. Poczujcie, jak łatwo i widocznie jest ona skomunikowana z naszymi mediami społecznościowymi: stroną na Facebooku oraz profilami na Youtube, Instagramie, czy Twitterze.

KONKURS – szybko i na temat

Ogłosiliśmy kolejną, już 14. edycję  Konkursu Młodych Talentów imienia Ryszarda Sarbaka.

Aby się nie powtarzać, wrzucamy szybkiego linka na naszej nowiutkiej stronie internetowej, gdzie znajdziecie wszystko na ten temat: https://reggaenapiaskach.pl/2021/06/06/ruszamy-z-konkursem-dla-mlodych-kapel-reggae/

UWAGA – radzimy zwrócić uwagę na krótki czas przyjmowania zgłoszeń !

BILETY

Tu prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z instytucjami publicznymi zajmującymi się m. innymi warunkami realizowania koncertów. Od tego zależą decyzje dotyczące zasad przedsprzedaży i sprzedaży biletów w dniu imprezy. Nie chcemy bowiem zmieniać warunków w trakcie gry.

Jesteśmy na ostatniej prostej i już wkrótce (za kilka dni) ogłosimy warunki na jakich będzie prowadzona przedsprzedaż biletów.

Deklarujemy, że zrobimy wszystko, by jak najwięcej z Was mogło w bezpiecznych warunkach cieszyć się muzyka na festiwalu i konkursie. Jako organizatorzy, musimy jednak dostosować się do obowiązujących przepisów i ewentualnych obostrzeń.

 

AFRYKAŃSKI PIĄTEK NAD JEZIOREM, SOBOTA POD WIELKIM NAMIOTEM

Zapraszamy Was nad ostrowskie Piaski na dwa wieczory z muzyką. W piątek, 23 lipca, przewidzieliśmy Dzień Afrykański. Nad jeziorem zabrzmią dla Was tajemnicze, afrykańskie bębny i inne instrumenty z Czarnego Lądu. Będzie koncert-niespodzianka, warsztaty gry na bębnach, a nocą zabrzmią sound systemy.

W sobotę, 24 lipca, zapraszamy na teren ośrodka Piaski Szczygliczka, gdzie na dużej scenie pojawią się najpierw młode kapele konkursowe, a po nich ogłoszone już zespoły i te, które zostaną wkrótce przedstawione.

Reszta informacji na ten temat w osobnych newsach.

 

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top