ZASADY PRZEDSPRZEDAŻY BILETÓW NA 21. FESTIWAL REGGAE NA PIASKACH I 14. KONKURS MŁODYCH TALENTÓW 

Facebook
Twitter
Email

Ruszamy z przedsprzedażą biletów na tegoroczny Festiwal Reggae na Piaskach i Konkurs Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka. Prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami, które będą obowiązywać w przedsprzedaży i w sprzedaży w dniu wydarzenia.  

 

W związku z sytuacją epidemiczną i wciąż panującymi obostrzeniami, jako organizatorzy, musimy dostosować się do obowiązujących w tym zakresie przepisów. W związku z tym musieliśmy dokonać istotnych zmian w Regulaminie wydarzenia.

Dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z nowymi regulacjami (zwłaszcza & 6  – Wymogi dotyczące uczestników wydarzenia w związku z ograniczeniami z powodu epidemii Covid 19), gdyż zakup biletu oznacza zapoznanie się z Regulaminem Festiwalu Reggae na Piaskach i Konkursu Młodych Talentów im. R. Sarbaka dostępnego na stronie www.reggaenapiaskach.pl i deklarację jego przestrzegania.

Zmiany zostały wprowadzone na podstawie wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce przygotowanych przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Główny Inspektor Sanitarny, do których musimy się dostosować.

 Zasady zostały opracowane według wymogów obowiązujących na dzień 15 czerwca 2021. Jeśli do dnia wydarzenia przepisy w tym zakresie zostaną zmienione, Regulamin wydarzenia zostanie do nich przystosowany, o czym poinformujemy na naszej stronie internetowej www.reggaenapiaskach.pl  

 Zdajemy sobie sprawę, że nie są to idealne rozwiązania, ale  – w naszym głębokim przekonaniu – najbardziej optymalne w obecnej sytuacji. Prosimy zatem o wyrozumiałość, byśmy mogli razem cieszyć się muzyką, w bezpiecznych warunkach.   

 

Najważniejsze zmiany:

  1. Udział w wydarzeniu może wziąć do 250 osób, które w dniu wydarzenia nie będą chore na Covid 19 i nie będą znajdować się w izolacji, kwarantannie oraz wypełnią oświadczenie o swoim stanie zdrowia.
  2. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, które udokumentują zaszczepienie na podstawie oficjalnego dokumentu, „paszportu covidowego” lub innej metody obowiązującej w dniu wydarzenia.
  3. Podczas wydarzenia uczestnicy powinni zachować odległości 1,5 m pomiędzy widzami lub słuchaczami.
  4. Podczas wydarzenia widzowie lub słuchacze będą realizowali nakaz zakrywania ust i nosa maseczką.
  5. W wydarzeniu nie mogą wziąć udziału osoby w dniu wydarzenia chore na Covid 19 oraz znajdujące się w stanie izolacji lub kwarantanny.
  6. Organizator ma prawo odmówić wstępu na wydarzenie osobom po przekroczeniu obowiązującego w dniu wydarzenia limitu publiczności, bez oficjalnego potwierdzenia zaszczepienia oraz bez wypełnionego oświadczenia o stanie zdrowia.

 

ZASADY I MIEJSCE PRZEDSPRZEDAŻY :

Przedsprzedaż biletów realizowana jest poprzez dwie firmy/strony internetowe:

  1. bilet.pax.pl LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW
  2. empik.com LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW

Do przedsprzedaży trafia pierwsza pula biletów, ważna do wyczerpania.

 

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW/ CENY:

23 lipca: Dzień Afrykański – bezpłatnie

24 lipca: do 21 lipca 2021 – 89 zł

W dniu wydarzenia 24 lipca –  99 zł

 

Pakiet VIP : karnet + wstęp na backstage + poczęstunek + napoje + prezent – 150 zł

 

Dzieci do lat 10 – wstęp bezpłatny z opiekunami

 

UWAGA : Przy zakupie biletów prosimy zaznaczyć odpowiednią opcję dotyczącą szczepienia !

 

KONTAKT :  festiwal@reggaenapiaskach.pl

POZOSTAŁE WPISY

Scroll to Top